Nariai

Eksperimentinės archeologijos klubas "Pajauta"


Garbės nariai:


 


Jean-Loup Ringot (Prancūzija)


Roy Theiltoft (Švedija)

 


Stankus Algirdas (Lietuva)

 

Wojciech Smielecki (Lenkija)


Zbigniew Dolski (Lenkija)

Peter Vincelj (Švedija)

 

Klubo nariai:


Abraitis Tomas – kaulo/ rago dirbiniai


Aranauskas Ruslanas - gintaro apdirbimas

 

Babenskas Evaldas – juvelyrika

 

Bagdonienė Eglė - buitinės keramikos žiedimas ir išdegimas

 

Bliujūtė Justina - stiklo karoliukų gamyba


Butrimaitė Ramunė - veltinio vėlimas


Butvilas Vytautas - liepų žievės apdirbimas, maisto gamyba


 

Folkloro grupė „Sedula“


Griciuvienė Eglė - kuršių moterų kostiumo demonstravimas, rankdarbiai


Grigonienė Dalia – batsiuvystė

 


Virginijus Jakubauskas - Kailiadirbystė

 

Jasinskaitė Jurgita - buitinės keramikos žiedimas ir išdegimas


Lapėnaitė Valda - juostų vijimas

 

Luchtanaitė Austėja - maisto gamyba, buities rekonstravimas, stiklo karoliukų gamyba


Luchtanas Aleksiejus - maisto gamyba, buities rekonstravimas


Luchtanienė Daiva - maisto gamyba, buities rekonstravimas


Marius Mališauskas

Marius Mališauskas - maisto gamyba, buities rekonstravimas


Markevičius Gintaras - gintaro apdirbimas

 

Mauliūtė Gabija - veltinio vėlimas


Mickevičius Maksimas Juozas - kalvystė

 

Puškorius Arūnas - apavo bei kitų odinių dirbinių rekonstrukcijos



Ramanauskas Vytautas - beržo tošies indų gamyba


Ramanauskienė Raimonda - beržo tošies indų gamyba


Rožėnas Mindaugas - maisto gamyba, buities rekonstravimas


Rutkauskas Mindaugas - buitinės keramikos žiedimas ir išdegimas


Salatkienė Birutė - liepų žievės kibirėlių gamyba


Slah Gvidas - kalvystė, rago apdirbimas


Stankus Martynas – kalvystė


Steponaitis Valdas - kuršių vyrų drabužių demonstravimas

 

Šimaitienė Zenona - senoji medicina


Virgilijus Šlipaitis - pynimas iš vytelių

 

Šlipaitienė Roma - pynimas iš vytelių


Vaitkevičienė Vita - puodų lipdyba ir išdegimas


Vaitkevičius Darius - puodų lipdyba ir išdegimas


Vasaitis Vygantas - buitinės keramikos žiedimas ir išdegimas


Verseckas Algirdas - medžio dirbiniai


Vitkūnas Jonas - beržo tošies ornamentavimas


Zaremba Povilas - veltinio vėlimas


Zvolinskaitė Virginija - muilo gamyba, istorija, lipdytinė keramika


Žemaitienė Jolanta - senoji medicina